Kalstein

Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890

SKU:YR05889 · Door Kalstein

Categorie:Dry Bath Incubator

Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890

Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890 — Kalstein laboratoriumapparatuur met technische specificaties, geavanceerde functies en gecertificeerde professionele oplossingen voor wetenschappelijk gebruik.

De Droogbadincubator met verwarmd deksel YR05889 - YR05890 is een geavanceerd laboratoriumapparaat met een microcomputer-gestuurde verwarmde deksel voor nauwkeurige temperatuursregeling. Door gebruik te maken van geavanceerde halfgeleidertechnologie blinkt het uit in taken zoals monstersbehoud, DNA-amplificatie en eiwitdenaturatiebehandelingen. Het model YR05889 biedt verwarmingsmogelijkheden, terwijl het model YR05890 zowel verwarmings- als koelfuncties biedt, waarmee het een veelzijdige oplossing is voor uw laboratoriumbehoeften.

Marktprijs

Bij de aanschaf van een droogbadincubator met verwarmd deksel zoals de modellen YR05889 - YR05890, is het belangrijk het prijsniveau op de markt te begrijpen. Typisch liggen deze eenheden tussen ongeveer 800 USD en 1650 USD, afhankelijk van de specifieke functies en mogelijkheden die worden aangeboden. Deze prijsklasse zorgt ervoor dat u uitstekende waarde krijgt voor een betrouwbaar en duurzaam laboratoriuminstrument.

Veelgestelde vragen

Q: Wat zijn de belangrijkste toepassingen van de modellen YR05889 - YR05890?
A: Deze modellen zijn ideaal voor monstersbehoud, DNA-amplificatie en eiwitdenaturatiebehandelingen.

Q: Kan de dekseltemperatuur onafhankelijk worden ingesteld?
A: Ja, de verwarmde-dekselfunctie kan aan of uit worden gezet op basis van uw behoeften, met individuele instellingen voor temperatuurweergave.

Voordelen en Nadelen

Voordelen:
- Microcomputerbesturing voor nauwkeurige temperatuursregeling
- Compact ontwerp, ruimtebesparend
- Snelle temperatuursrespons
- Groot, gebruiksvriendelijk 5-inch touchscreen-display

Nadelen:
- Vereist een voedingsbron voor werking
- Geavanceerde functies vereisen mogelijk gewenning voor nieuwe gebruikers

Toepassing op de werkvloer

In praktische laboratoriumomgevingen wordt de Droogbadincubator met verwarmd deksel YR05889 - YR05890 uitgebreid toegepast bij taken die stabiele thermische omstandigheden vereisen. Onderzoekers vinden het met name nuttig bij het behoud van temperatuurgevoelige monsters en het uitvoeren van precieze thermische cycli die nodig zijn voor experimenten zoals DNA-sequentiebepaling en eiwitanalyse.

Aanbevelingen

Om de efficiëntie en de levensduur van uw incubator te maximaliseren, is het raadzaam de temperatuurinstellingen regelmatig te kalibreren volgens uw experimentele behoeften. Zorg ervoor dat de incubator op een stabiel, trillingsvrij oppervlak staat en overweeg integratie met het Kalstein Plus-platform voor een naadloze werking en automatische offertes.

Functies

  • Compact ontwerp, ruimtebesparend
  • Aangepaste verwarmde dekselfunctie
  • Hoge temperatuuruniformiteit en precisie
  • Snelle temperatuursrespons
  • 5-inch touchscreen met aanpasbare instellingen

Technische specificaties

ModelYR05889YR05890
SpanningAC100~240V, 50/60Hz
Bereik van bloktemperatuurinstellingR.T. -25℃ ~100℃R.T. +5℃ ~100℃
Bereik van dekseltemperatuurinstellingR.T. +5℃ ~110℃R.T. +5℃ ~105℃
Timer1s~99min59sec (0 betekent oneindig)
Nauwkeurigheid van bloktemperatuur±0.5℃
Nauwkeurigheid van dekseltemperatuur±1.0℃
Bloktemperatuuruniformiteit±0.5℃
Weergave-nauwkeurigheid0.1℃
Opwarmingssnelheid (R.T. 25℃ )37℃ - 100℃ ≥ 7℃/min
Koelsnelheid100℃ - 37℃ ≤ 8℃/min---
Max. stappen10
Max. cycli99
Max. vermogen200W250W

Technische specificaties

AfmetingenL 40 × W 38 × H 29 cm
Gewicht5 kg
FabrikantKalstein

Video Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor Verwarmde Deksel Droogbad Incubator YR05889 - YR05890?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.