Kalstein

Vriezer op de borst YR05103

SKU:YR05103 · Door Kalstein

Categorie:Chest Freezer

Vriezer op de borst YR05103

De Chest Freezer YR05103 is een geavanceerde koeloplossing ideaal voor het behoud van medische en laboratoriumbenodigdheden. Uitgerust met een nauwkeurig microp

De kistvriezer YR05103 is een geavanceerde koeloplossing die ideaal is voor het bewaren van medische en laboratoriumbenodigdheden. Uitgerust met een nauwkeurig microprocessorcontrolesysteem biedt hij een verstelbaar temperatuurbereik van -25ºC tot -40ºC en beschikt hij over een LED-digitale weergave met stappen van 0,1ºC voor exacte temperatuurmetingen. Gebouwd met een superieur luchtkoel- en professioneel koelmiddelsysteem, zorgt deze vriezer voor optimale prestaties. De hoogdichte, CFC-vrije urethaanschuimisolatie verbetert de energie-efficiëntie, terwijl het robuuste ergonomische ontwerp vergrendelbare zwenkwielen voor gemakkelijke verplaatsing en een ingebouwd slot voor veiligheid en esthetiek bevat. Daarnaast biedt hij meerdere storingsalarmen om een veilige werking te waarborgen, inclusief indicatoren voor hoge en lage temperaturen en stroomuitval.

Marktprijs

De kistvriezer YR05103 wordt doorgaans aangeboden binnen een prijsrange van $1800 tot $2600 op de markt. Deze prijsstelling weerspiegelt de premiumfuncties, zoals energie-efficiëntie, grote opslagcapaciteit en geavanceerde temperatuurregeling.

Veelgestelde vragen

V: Wat is de primaire toepassing van de kistvriezer YR05103? A: De vriezer wordt voornamelijk gebruikt voor het bewaren van medische benodigdheden en laboratoriummonsters die precieze lage temperatuurcondities vereisen.

V: Heeft hij veiligheidsfuncties? A: Ja, hij bevat meerdere alarmen voor hoge/lage temperatuur, sensorfouten en stroomuitval, waardoor de integriteit van de opgeslagen items gewaarborgd blijft.

Voordelen en nadelen

Voordelen: Biedt nauwkeurige temperatuurregeling, energie-efficiëntie dankzij CFC-vrije isolatie en meerdere veiligheidsalarmen.

Nadelen: Vereist handmatig ontdooien en is mogelijk niet geschikt voor huishoudelijk gebruik vanwege het gespecialiseerde ontwerp voor medische en laboratoriumtoepassingen.

Gebruik in de praktijk

In de praktijk wordt de kistvriezer YR05103 gebruikt in ziekenhuizen, onderzoekslaboratoria en farmaceutische bedrijven om veilig vaccins, bloedmonsters en gevoelige chemische verbindingen te bewaren. Het robuuste ontwerp maakt dat hij bestand is tegen omgevingstemperaturen van 10ºC tot 32ºC, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is in verschillende omgevingen.

Aanbevelingen

Controleer regelmatig het alarmsysteem om te garanderen dat het correct functioneert. Voor optimale prestaties moet de vriezer in een koele, stabiele omgeving worden geplaatst en indien nodig handmatig ontdooid worden. Als u geïnteresseerd bent in deze high-performance vriezer, nodigen wij u uit om een offerte aan te vragen of automatisch één te genereren via Kalstein Plus, zodat uw faciliteit beschikt over de beste koeltechnologie.

Kenmerken

  • Microprocessorregeling met verstelbaar temperatuurbereik (-25ºC tot -40ºC)
  • LED-digitale weergave met stappen van 0,1ºC
  • Hoogdichte, CFC-vrije urethaanschuimisolatie
  • USB-gegevensregistratie (optioneel) en temperatuurregistratie
  • Ingebouwd slot met zwenkwielen met vergrendeling
  • Corrosiebestendig kastinterieur

Technische specificaties

YR05103
Specificaties
KoelmethodeDirecte koeling
OntdooienHandmatig
KoelmiddelR290
Vermogensverbruik (kWh/24u)1.68
Geluidsniveau (dB)52
Omgevingstemperatuur (ºC)10~32ºC
Temperatuurbereik (ºC)·-20~40ºC
Koelsysteem
Compressor merk/AantalCUBIGEL
CondensatorDraadbuis
SensorNTC
TemperatuurregelaarMicroprocessor
DisplayDigitaal display
Voeding
Spanning/frequentie (V/Hz)220/50Hz
Vermogen (W)150W
Stroom (A)1.3A
Materiaal
BinnenmateriaalGekleurde gespoten staal
BuitenmateriaalGekleurde gespoten staal
IsolatiePURF
Afmetingen
Inhoud (L/cu.ft)305/
NETTO/BRUTO (kg)80/85
Exterieurafmetingen (B*D*H)(mm)1218X840X940
Interieurafmetingen (B*D*H)(mm)1000X520X665
Verpakkingsafmetingen (B*D*H)(mm)1295X842X1070
CBM1.17
20GP/40GP/40HQ22/46/46
Alarm
Hoog/laag temperatuurJ
StroomuitvalJ
SensorfoutJ
Filtercontrole/
Fout temperatuurregelaarJ
Back-upsysteem bij stroomuitval (alarm)12u
ZwenkwielenJ
Testgat Aantal/dimensie1
OverigCertificeringISO9001,13485,14001,CE

Technische specificaties

AfmetingenL 123 × W 80 × H 106 cm
Gewicht110 kg
FabrikantKalstein

Video Vriezer op de borst YR05103

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van Vriezer op de borst YR05103 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Vriezer op de borst YR05103 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor Vriezer op de borst YR05103?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van Vriezer op de borst YR05103 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van Vriezer op de borst YR05103?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor Vriezer op de borst YR05103?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.