Kalstein

YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter

SKU:YR01806 · Door Kalstein

Categorie:Portable

YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter

De YR01806 Pocket ° C / ° F conductiviteitsmeter is een state-of-the-art tool ontworpen voor nauwkeurige en efficiënte meting van geleidbaarheid, pH, TDS, en zo

De YR01806 Pocket °C / °F conductiviteitsmeter is een ultramodern instrument ontworpen voor nauwkeurige en efficiënte meting van geleidbaarheid, pH, TDS en zoutgehalte in diverse oplossingen. Het beschikt over een groot LCD-scherm met regelbare witte achtergrondverlichting, waardoor het zelfs bij weinig licht gemakkelijk af te lezen is. Uitgerust met een microprocessor-chip, bezit het slimme functies zoals automatische kalibratie, temperatuurcompensatie, gegevensopslag en automatische uitschakeling, wat nauwkeurigheid en gebruiksgemak garandeert. Deze meter ondersteunt ook meerdere kalibratiestandaarden, waaronder die gebruikt in Europa, de VS, NIST en China, en bedient daarmee een wereldwijd publiek.

Marktprijs

De YR01806 Pocket °C / °F conductiviteitsmeter is concurrerend geprijsd op de markt. Terwijl de exacte prijs kan variëren, liggen soortgelijke geavanceerde conductiviteitsmeters typisch tussen ongeveer 350 USD en 1100 USD. Deze prijsklasse weerspiegelt de hoogwaardige bouw en het scala aan functies die worden geboden, wat een uitstekende waarde biedt voor laboratoriumprofessionals en technici.

Veelgestelde vragen

Is de meter waterdicht? Ja, hij heeft een IP57-classificatie voor stof- en waterdicht vermogen. Welke soorten oplossingen kunnen worden gemeten? Het kan geleidbaarheid, TDS, zoutgehalte en resistiviteit meten over een breed scala aan oplossingen. Hoe wordt het apparaat gevoed? Het werkt op twee AA-batterijen (1,5 V × 2), wat gemak en gebruiksgemak biedt.

Voordelen en nadelen

Een aanzienlijk voordeel is de nauwkeurigheid bij verschillende metingen, waaronder pH-nauwkeurigheid van ±0,02 en geleidbaarheidsnauwkeurigheid van ±1,5% FS. Het apparaat is draagbaar en gebruiksvriendelijk, ideaal voor zowel veld- als laboratoriumomstandigheden. Een mogelijk nadeel is echter de afhankelijkheid van batterijvoeding, wat afhankelijk van het gebruik regelmatige vervanging kan vereisen.

Toepassing op het veld

De YR01806 Pocket °C / °F conductiviteitsmeter is ideaal voor gebruik bij milieuonderzoeken, waterkwaliteitsanalyses en industriële processen. Zijn veelzijdigheid en betrouwbare prestaties maken het essentieel voor professionals die nauwkeurige resultaten in veldomstandigheden nodig hebben.

Aanbevelingen

Om optimale prestaties te garanderen, kalibreer de meter regelmatig met de juiste standaardoplossingen. Bewaar het apparaat op een droge, koele plaats en vervang batterijen wanneer dat nodig is om stroomproblemen te voorkomen. Het gebruik van een beschermende hoes wordt aanbevolen voor transport bij veldwerk.

Kenmerken

  • Groot LCD-scherm met regelbare witte achtergrondverlichting.
  • Uitgerust met intelligente microprocessorfuncties.
  • Ondersteunt meerdere kalibratiestandaarden.
  • Schakelbaar tussen geleidbaarheid, TDS, zoutgehalte en resistiviteit.

Technische specificaties

ModelYR01806
pHMeetbereik(-2.00~19.99)pH
Resolutie0.1/0.01 pH
NauwkeurigheidMeter:±0,01pH; Totaal: ±0,02pH
Invoerimpedantie≥1×1012 Ω
Stabiliteit±0,01 pH/3h
Temperatuurcompensatie(0~100)°C (Auto/handmatig)
mVMeetbereik±1999.9mV
Resolutie1mV
Nauwkeurigheid±0,1% FS
Geleid.MeetbereikGeleidbaarheid:
(0.00~19.99)μS/cm
(20.0~199.9)μS/cm
(200~1999)S/cm
(2.00~19.99)mS/cm
(20.0~199.9)mS/cm
TDS:(0~100)g/L
Zoutgehalte:(0~100)ppt
Resistiviteit:(0~100)MΩ·cm
Resolutie0.01/0.1/1μS/cm; 0.01/0.1 mS/cm
Nauwkeurigheid±1,0% FS, Totaal:±1,5% FS
Temperatuur(0 ~ 100)°C
Resolutie0,1ºC
Nauwkeurigheid5 ~ 60ºC:±0,4ºC Overigen: ±0,8ºC
OverigGegevensopslag200 sets
VoedingTwee AA-batterijen (1,5V × 2)
Omgevingstemperatuur5 ~ 35 ºC
Omgevingsvochtigheid≤85%
IP-classificatieIP57 Stofdicht en waterdicht
Afmetingen/N.W.(65×120×31)mm/180g
Verpakkingsafmetingen/Bruto gewicht(460×300×55)mm/1Kg

Technische specificaties

AfmetingenL 46 × W 30 × H 6 cm
Gewicht1 kg
FabrikantKalstein

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor YR01806 Zak ° C / ° F geleidbaarheidsmeter?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.