Rotation Shaker YR05764

The Rotation Shaker YR05764 is an innovative laboratory instrument that combines a variable speed rotator with an advanced multiple tube vortex, all in one comp
De Roterende Shaker YR05764 is een innovatief laboratoriuminstrument dat een variabele snelheid rotator combineert met een geavanceerde vortex voor meerdere buizen, allemaal in één compacte machine. Ontworpen om buizen te verwerken van 0,2 ml tot 50 ml, biedt het flexibele buishouder-assemblage-opties op één rek. Deze mixer is veelzijdig genoeg om efficiënt te functioneren bij omgevingstemperaturen van +4°C tot 65°C, wat het een ideale keuze maakt voor verschillende laboratoriumomgevingen, zoals moleculaire biologie, biochemie, klinische instellingen en histochemie. Zijn compacte formaat betekent dat het gemakkelijk past op drukke laboratoriumtafels en het kan gemakkelijk verplaatst worden naar waar het nodig is, of dat nu een werkbank, een koelruimte, een incubator of een biologische veiligheidskast is.
Marktprijzen
De gemiddelde marktprijs voor roterende shakers vergelijkbaar met de YR05764 ligt tussen de $300 en $1.200, afhankelijk van de functies en specificaties. Echter, factoren zoals de reputatie van het merk, de duur van de garantie en extra technische ondersteuning kunnen de prijs beïnvloeden. Met ons platform Kalstein Plus kun je een offerte aanvragen om het best beschikbare aanbod te krijgen dat aan jouw behoeften voldoet.
Veelgestelde vragen
- Welke typen buizen kan de Roterende Shaker YR05764 verwerken? Deze shaker kan buizen verwerken van 0,2 ml tot 50 ml.
- Kan dit apparaat worden gebruikt bij extreme temperaturen? Ja, het is ontworpen om te functioneren bij temperaturen variërend van +4°C tot 65°C.
- Zijn er aanpasbare instellingen beschikbaar? Ja, de mixer maakt de creatie van 2 extra aangepaste programma's mogelijk met 6 segmenten per programma, en heeft instelbare snelheid en tijd.
Voordelen en nadelen
De Roterende Shaker YR05764 biedt verschillende voordelen, waaronder veelzijdigheid met verschillende buisgroottes, aanpasbare programma's voor nauwkeurigere resultaten, en een compact ontwerp dat in krappe laboratoriumruimtes past. Aan de nadelige kant kan de initiële installatie voor sommige gebruikers vrij complex zijn zonder ervaring met vergelijkbare apparaten. Ook kan het extra buishouders vereisen voor specifieke buisgroottes die niet bij de eerste aankoop inbegrepen zijn.
Toepassing van het product
De Roterende Shaker YR05764 wordt veel gebruikt in laboratoria voor moleculaire biologie en biochemie voor toepassingen waarbij mengen en incubatie van monsters vereist zijn. Het ondersteunt processen in klinische laboratoria voor diagnostiek en in onderzoeksfaciliteiten voor monstervoorbereiding en experimenten onder verschillende omstandigheden, zoals in een incubator of een biologische veiligheidskast.
Aanbevelingen
Om de effectiviteit van de Roterende Shaker YR05764 maximaal te benutten, zorg ervoor dat hij regelmatig gekalibreerd en onderhouden wordt volgens de richtlijnen van de fabrikant. Het is aan te raden het apparaat na elk gebruik grondig schoon te maken om kruisbesmetting van monsters te voorkomen. Met het platform Kalstein Plus kun je gedetailleerd onderhoudsadvies aanvragen en periodieke servicecontroles-aanbiedingen ontvangen om je apparatuur in topconditie te houden.
Eigenschappen
- Optionele buishouder-assemblage
- Groot LCD-display voor duidelijke parameterweergave
- Capaciteit voor 2 extra aangepaste programma's
- Beschikbare 360°-rotatie en menging
- Instelbare snelheid en tijd voor geoptimaliseerd mengen
- Past buisgroottes van 0,2 ml tot 50 ml
- Compatibel met vries- en incubatieomgevingen
Technische Specificaties
| Model | YR05764 |
| Adapter | DC12V, 1000MA |
| Rotatiesnelheid | 1-99RPM |
| Omgevingstemperatuur | +4-65°C |
| Relatieve luchtvochtigheid (bij 20°C) % | tot 60 |
Technische specificaties
| Afmetingen | L 24 × W 51 × H 27 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Fabrikant | Kalstein |
Video Rotation Shaker YR05764
Veelgestelde vragen
Hoe de prijzen van Rotation Shaker YR05764 te weten komen?
Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Rotation Shaker YR05764 te weten te komen.
Wat zijn de levertijden voor Rotation Shaker YR05764?
De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.
Hoe een aankoop van Rotation Shaker YR05764 doen?
U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.
Hoe werkt de garantie van Rotation Shaker YR05764?
Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.
Kan ik online een offerte aanvragen voor Rotation Shaker YR05764?
Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.



