Kalstein

Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489

SKU:YR05488 · Door Kalstein

Categorie:Multi Angles Spectrophotometer

Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489

De Multi-Angle Spectrophotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489 van Kalstein is een geavanceerd instrument ontworpen om de kleurverschillen op producten met un

De Multi-Angle Spectrophotometer with 3 Angles YR05488 // YR05489 van Kalstein is een geavanceerd instrument dat is ontworpen om kleurverschillen nauwkeurig te meten op producten met unieke afwerkingen zoals metallic- en parelmoereffecten. Dit apparaat biedt metingen onder drie hoeken (25°, 45° en 110°) en legt chromatische variaties onder verschillende omstandigheden vast, waardoor het geschikt is voor sectoren zoals cosmetica, auto-industrie en kunststoffen. Met een dubbele 256-element CMOS-sensor en een full-spectrum LED-lichtbron met blauwe versterking levert de YR05488 // YR05489 ongeëvenaarde precisie en stabiliteit, zelfs op gebogen oppervlakken. De intuïtieve aanraakscherminterface en concave roostertechnologie verbeteren de weergave en analyse van resultaten en voldoen aan internationale normen zoals ASTM, ISO en DIN.

Marktprijs

De YR05488 // YR05489 is beschikbaar tegen een concurrerende marktprijs variërend van $6,000 tot $9,940 USD, afhankelijk van configuraties en optionele accessoires. Investeren in deze spectrofotometer is strategisch voor bedrijven die hun kleurcontrole in industriële processen willen verfijnen. Om een gepersonaliseerde offerte te ontvangen of er snel en automatisch één te genereren, kunt u gebruikmaken van het Kalstein Plus-platform voor een naadloze en betrouwbare aankoopervaring.

Veelgestelde vragen

  • Voor welke toepassingen is de YR05488 // YR05489 geschikt?
    Deze spectrofotometer is perfect voor producten met metallic-, parelmoer- en speciale afwerkingen en wordt veel gebruikt in de auto-industrie, cosmetica en de kunststofindustrie.
  • Is hij pc-compatibel?
    Ja, hij wordt geleverd met pc-compatibele kleurbeheersoftware voor gedetailleerde analyse en uitgebreid kleurgegevensbeheer.
  • Wat is de opslagcapaciteit?
    Dit model kan tot 1.000 standaarden en 4.000 monsters opslaan, waardoor het ideaal is voor het bijhouden van gedetailleerde gegevens.

Voordelen en nadelen

De YR05488 // YR05489 blinkt uit in precisie en biedt een ΔE*ab standaarddeviatie van 0.04, en levert multi-hoekmetingen om chromatische variaties volledig vast te leggen. Met USB- en Bluetooth 5.0-connectiviteit ondersteunt het snelle en veilige gegevensoverdracht. Hoewel het gespecialiseerd is in complexe afwerkingen, kan het beperkt zijn voor algemene kleuranalyses.

Gebruik in de praktijk

In de praktijk is de YR05488 // YR05489 essentieel voor kleurkwaliteitscontrole in sectoren waar visuele afwerkingen cruciaal zijn, zoals auto-industrie, cosmetica en kunststoffen. De multi-hoekfunctionaliteit gecombineerd met camera-preview zorgt voor nauwkeurige positionering van het te meten gebied, wat de efficiëntie verhoogt in zowel laboratoria als productielijnen. Een ergonomisch ontwerp en een 3,5-inch aanraakscherm vergemakkelijken het gebruik in industriële omgevingen.

Aanbevelingen

Om de prestaties van deze spectrofotometer te maximaliseren, wordt regelmatig kalibreren en onderhoud in een schone, stofvrije omgeving aanbevolen. De lithium-ionbatterij maakt tot 6.000 metingen binnen 8 uur mogelijk, dus regelmatig opladen is essentieel. Vraag een op maat gemaakte offerte aan of genereer er snel één op Kalstein Plus om te ontdekken hoe de Multi-Angle Spectrophotometer YR05488 // YR05489 kleurcontrole kan optimaliseren, waardoor precisie en efficiëntie aanzienlijk verbeteren en de visuele consistentie van uw producten wordt gewaarborgd.

Technische specificaties

Model
YR05488
Meetgeometrie
3 meethoeken (3 lichtbronnen, 1 ontvanger)
Meethoek
45° Ontvanger:
45as25°,45as45°,45as110°
Voldoet aan de normen:ASTM D 2244,E 308,E 1164,E 2194, E2539,DIN 5033,5036,6174,6175-1,6175-2;ISO 7724, 11664-4 SAE J 1545
Toepassing
Levert nauwkeurige en consistente kleurmetingen voor metallic-, parelmoer- en andere complexe speciale effectkleurproducten
Lichtbron
Full-spectrum LED-lichtbron met blauwe versterking
Lamplevensduur
5 jaar, 3 miljoen metingen
Spectrofotometrische modus
Concave Grating
Sensor
256 beeld-element dubbele array CMOS beeldsensor
Golflengtebereik
400nm-700nm
Golflengte-interval10nm
Meetbereik0~600%
Halve bandbreedte10nm
MeetopeningΦ12mm
Kleurruimte
CIE LAB,XYZ,Yxy,LCh,βxy,DIN Lab99
Formules voor kleurverschil
ΔE*ab,ΔE*94,ΔE*cmc(2:1),ΔE*cmc(1:1),ΔE*00, DINΔE99,ΔE DIN6175
Overige colorimetrische index
Flop-index
Waarnemingshoek2°/10°
Verlichtingscondities
D65,A,C,D50,D55,D75,F1,F2(CWF),
F3,F4,F5,F6,F7(DLF),F8,F9,F10(TPL5),
F11(TL84),F12(TL83/U30)
Weergave
Spectrogram/Waarden, Chromaticiteitswaarden van monsters
Waarden voor kleurverschil/Grafiek, GOEDKEURD/AFGEKEURD resultaat, Kleurverschuiving
Meettijd
Ca. 1 seconde per hoek
Ca. 3 seconden voor alle hoeken
Herhaalbaarheid
Spectrale reflectantie: standaarddeviatie binnen 0.08%
Chromaticiteitswaarde: ΔE*ab 0.04 (Wanneer een witte kalibratieplaat 30 keer wordt gemeten met 5 seconden interval na witte kalibratie)
Reproduceerbaarheid
ΔE*<0.10, gemiddeld op de grijze tegel van de BCRA-tegelset
ΔE*<0.25, gemiddeld op de gekleurde BCRA-tegelset
Inter-instrument fout
0.2ΔE*00 (gemiddeld op referentieserie II BCRA-tegelset)
Effectparameters/
Effectmeting/
Effectherhaalbaarheid/
Effectreproduceerbaarheid/
Trigger-modus
Drukgevoelige trigger, knoptrigger, softwaretrigger
Meetmodus
Enkele meting, gemiddelde meting (1-99),
continue meting (1-99)
Positioneringsmodus
Kleurcamera-voorvertoning
Afmetingen
L*B*H=195X83X128mm
Gewicht
Ongeveer 1 kg
Voeding
lithium-ion batterij, 3.7V,3200mAh, Doorlopende test
6000 metingen binnen 8 uur bij volledige lading
Scherm
3.5-inch TFT kleur-LCD, capacitief aanraakscherm
InterfaceUSB
Gegevensopslag
1000 stuks standaarden,4000 stuks monsters
Talen
Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Engels
Bedrijfsomgeving
10℃ tot 50℃, relatieve luchtvochtigheid niet hoger dan 85%, geen condensatie
Opslagomgeving
-20℃ tot 50℃, relatieve luchtvochtigheid niet hoger dan 85%, geen condensatie
Kalibratie
Ingebouwde parameters voor witte plaat, externe witte plaat, zwarte lichtval
Kalibratie-interval
4 uur,8 uur,24 uur, opstartkalibratie
Standaardaccessoires
Voedingsadapter, USB-kabel, gebruikershandleiding, PC-software
(download van de officiële website), kalibratieplaat,
zwarte lichtval, beschermkap, polsband
Optionele accessoire
Microprinter
Opmerkingen
Technische parameters zijn slechts ter referentie, onder voorbehoud van de daadwerkelijke verkochte producten.

 

Model
YR05489
Meetgeometrie
5 meethoeken (5 lichtbronnen, 1 ontvanger)
Meethoek
45° Ontvanger:
Voldoet aan de normen:ASTM D 2244,E 308,E 1164,E 2194,
E2539,DIN 5033,5036,6174,6175-1,6175-2;ISO 7724, 11664-4 SAE J 1545
Toepassing
Levert nauwkeurige en consistente kleurmetingen voor metallic,
parelmoer- en andere complexe speciale effectkleurproducten
Lichtbron
Full-spectrum LED-lichtbron met blauwe versterking
Lamplevensduur
5 jaar, 3 miljoen metingen
Spectrofotometrische modus
Concave Grating
Sensor
256 beeld-element dubbele array CMOS beeldsensor
Golflengtebereik
400nm-700nm
Golflengte-interval10nm
Meetbereik0~600%
Halve bandbreedte10nm
MeetopeningΦ12mm
Kleurruimte
CIE LAB,XYZ,Yxy,LCh,βxy,DIN Lab99
Formules voor kleurverschil
ΔE*ab,ΔE*94,ΔE*cmc(2:1),ΔE*cmc(1:1),ΔE*00, DINΔE99,ΔE DIN6175
Overige colorimetrische index
Flop-index
Waarnemingshoek2°/10°
Verlichtingscondities
D65,A,C,D50,D55,D75,F1,F2(CWF),
F3,F4,F5,F6,F7(DLF),
F8,F9,F10(TPL5),F11(TL84),F12(TL83/U30)
Weergave
Spectrogram/Waarden, Chromaticiteitswaarden van monsters, Waarden voor kleurverschil/Grafiek, GOEDKEURD/AFGEKEURD resultaat, Kleurverschuiving
Meettijd
Ca. 1 seconde per hoek
Ca. 5 seconden voor alle hoeken
Herhaalbaarheid
Spectrale reflectantie: standaarddeviatie binnen 0.08%
Chromaticiteitswaarde: ΔE*ab 0.03 ( Wanneer een witte kalibratieplaat 30 keer wordt gemeten met 5 seconden interval na witte kalibratie)
Reproduceerbaarheid
ΔE*<0.10, gemiddeld op de grijze tegel van de BCRA-tegelset
ΔE*<0.25, gemiddeld op de gekleurde BCRA-tegelset
Inter-instrument fout
0.2ΔE*00 (gemiddeld op referentieserie II BCRA-tegelset)
Effectparameters/
Effectmeting/
Effectherhaalbaarheid/
Effectreproduceerbaarheid/
Trigger-modus
Drukgevoelige trigger, knoptrigger, softwaretrigger
Meetmodus
Enkele meting, gemiddelde meting (1-99), continue meting (1-99)
Positioneringsmodus
Kleurcamera-voorvertoning
Afmetingen
L*B*H=195X83X128mm
Gewicht
Ongeveer 1 kg
Voeding
lithium-ion batterij, 3.7V,3200mAh, Doorlopende test 6000 metingen binnen 8 uur bij volledige lading
Scherm
3.5-inch TFT kleur-LCD, capacitief aanraakscherm
Interface
USB, Bluetooth 5.0
Gegevensopslag
1000 stuks standaarden,4000 stuks monsters
Talen
Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Engels
Bedrijfsomgeving
10℃ tot 50℃, relatieve luchtvochtigheid niet hoger dan 85%, geen condensatie
Opslagomgeving
-20℃ tot 50℃, relatieve luchtvochtigheid niet hoger dan 85%, geen condensatie
Kalibratie
Ingebouwde parameters voor witte plaat, externe witte plaat, zwarte lichtval
Kalibratie-interval
4 uur,8 uur,24 uur, opstartkalibratie
Standaardaccessoires
Voedingsadapter, USB-kabel, gebruikershandleiding,
PC-software(download van de officiële website), kalibratieplaat, zwarte lichtval, beschermkap, polsband
Optionele accessoire
Microprinter
Opmerkingen
Technische parameters zijn slechts ter referentie, onder voorbehoud van de daadwerkelijke verkochte producten.

Technische specificaties

AfmetingenL 34 × W 13 × H 29 cm
Gewicht3 kg
FabrikantKalstein

Video Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor Multi-hoekspectrofotometer met 3 Hoeken YR05488 // YR05489?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.