Kalstein

Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5

SKU:YR111-5 · Door Kalstein

Categorie:Refrigerated centrifuges

Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5

De High-Speed Koelde Microcentrifuge YR111-5 is een geavanceerd apparaat ontworpen voor nauwkeurige en efficiënte monsterverwerking in laboratoria. Deze microce

De Hoge-snelheid gekoelde Microcentrifuge YR111-5 is een geavanceerd apparaat ontworpen voor nauwkeurige en efficiënte monsterverwerking in laboratoria. In staat om snelheden tot 16.500 rpm en een RCF van 21.532 x g te bereiken, zorgt deze microcentrifuge voor betrouwbare resultaten bij een breed scala aan toepassingen. Het microcomputerbesturingssysteem met een LCD-touchscreen-interface vereenvoudigt de bediening, waardoor gebruikers alle functies naadloos kunnen benaderen. Daarnaast, met zijn Franse Tecumseh-compressor en CFC-vrije R134a-koelmiddel, handhaaft de centrifuge temperaturen tussen -20 °C en +40 °C, waardoor gevoelige biologische monsters tijdens de werking beschermd blijven.

Marktprijs

De YR111-5 Microcentrifuge is op de markt verkrijgbaar met een prijsklasse tussen $3500 en $4200 USD. Deze balans tussen kwaliteit, duurzaamheid en betaalbaarheid maakt het een waardevolle investering voor laboratoria die op zoek zijn naar betrouwbare en geavanceerde centrifuge-technologie. Met zijn hoogwaardige functies tegen een concurrerende prijs, springt het eruit als een uitstekende keuze voor zowel onderzoeksfaciliteiten als klinische laboratoria.

Veelgestelde vragen

  • Is de YR111-5 eenvoudig te gebruiken voor beginners?
    Ja, het touchscreen en de intuïtieve bediening maken het uitermate gebruiksvriendelijk voor mensen met verschillende niveaus van technische expertise.
  • Kan de temperatuur worden aangepast?
    Absoluut, het ondersteunt een temperatuurbereik van -20 °C tot +40 °C, geschikt voor het omgaan met gevoelige monsters met nauwkeurige temperatuurscontrole.

Voordelen en Nadelen

Een groot voordeel van de YR111-5 is de precieze controle over zowel snelheid als temperatuur, gekoppeld aan uitgebreide veiligheidsfuncties die elektronische vergrendeling en alarmsystemen omvatten. Zijn programmeerbare geheugen kan tot tien verschillende instellingen opslaan, wat de laboratorium-workflows vereenvoudigt. Echter, de capaciteit voor het verwerken van 1,5 ml of 2,2 ml x 36 buizen is mogelijk niet voldoende voor laboratoria die routinematig met grotere monsters omgaan.

Toepassing op het gebied

De YR111-5 wordt veel gebruikt in biomedische, genetische en biochimische laboratoria voor effectief verwerken van kleine monsters, terwijl optimale omstandigheden voor biomoleculen en gevoelige materialen worden handhaafd. Regelmatig onderhoud van zijn koel- en beveiligingssystemen zal zijn levensduur en prestatie verbeteren, wat betrouwbare resultaten telkens weer oplevert.

Aanbevelingen

Om de levensduur en efficiëntie van de YR111-5 te waarborgen, is het essentieel om routinematige onderhoudscontroles uit te voeren, met name op de koel- en beveiligingsmechanismen. Dit voorkomt onverwachte stilstand en behoudt de hoge prestaties van de microcentrifuge. Voor aanvullende informatie of het aanvragen van een aankoopofferte, bezoek het Kalstein Plus-platform en ontdek hoe deze verfijnde centrifuge aan de behoeften van uw laboratorium kan voldoen.

Kenmerken

  • Maximale snelheid van 16.500 rpm
  • RCF maximaal 21.532 xg
  • Microcomputerbesturing en LCD-touchscreen-interface
  • Temperatuurbereik -20 °C tot +40 °C
  • Automatische rotorherkenning
  • Geavanceerde beveiligingssystemen met elektronische vergrendeling
  • Capaciteit voor 1,5 ml of 2,2 ml x 36 buizen
  • Stil operationeel bij <65dB(A)

Technische specificaties

ModelYR111-5
Maximale snelheid16.500 r/min
RCF Max21.532 xg
Maximale capaciteit1,5 ml / 2,2 ml x 36
Snelheidsnauwkeurigheid±30 r/min
Tijdinstellingen1 min ~ 99 h 59 min
Temperatuurinstelling-20 ~ +40°C
Temperatuurnauwkeurigheid±1°C
Compressor-eenheidFranse R134a Tecumseh Compressor Eenheid
Geluid<65dB(A)
VoedingsspanningAC110V/60Hz AC220V/50Hz
Afmetingen (B×D×H)280 x 540 x 300 (mm)
Verpakkingsmaat (L × W × H)4800 x 670 x 585 (mm)
Nettogewicht30kg

Technische specificaties

FabrikantKalstein

Beschikbare modellen

Video Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor Gekoelde hogesnelheidsmicrocentrifuge YR110-5?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.