Kalstein

High-current Universele voeding YR03395-2

SKU:YR03395-2 · Door Kalstein

Categorie:Universal Power Supply

High-current Universele voeding YR03395-2

De High-current Universal Power Supply YR03395-2 is een geavanceerde en veelzijdige tool ontworpen voor precisie en efficiëntie. Met een malling shell en touch

De Hoogstroom-universele voeding YR03395-2 is een geavanceerd en veelzijdig hulpmiddel ontworpen voor precisie en efficiëntie. Met een gegoten behuizing en aanraaktoetsen voor eenvoudige bediening, wordt dit apparaat aangedreven door een dual-core microprocessor die intelligente besturing garandeert. Het intuïtieve ontwerp omvat een digitaal 0-9 toetsenpaneel, dat het gebruik aanzienlijk vereenvoudigt. De voeding toont tegelijkertijd zowel vooraf ingestelde als werkelijke uitgangswaarden, wat transparantie en eenvoudige bewaking biedt. Daarnaast kan hij 100 verschillende elektroforese-methoden opslaan en bevat hij een automatische geheugenfunctie, waardoor het een zeer handig apparaat is voor diverse toepassingen.

Marktprijsbereik

Bij de aanschaf van hoogstroomvoedingen is het belangrijk om de marktprijsbereiken te evalueren om kosteneffectief te blijven. Voor een geavanceerd model zoals de YR03395-2 mag men een prijsbereik verwachten tussen 1000 USD en 1800 USD. Deze concurrerende prijs weerspiegelt zijn geavanceerde mogelijkheden en zorgt ervoor dat u een uitstekende waarde voor uw investering ontvangt.

Veelgestelde vragen

Vraag: Welk type uitgang levert de YR03395-2?

Antwoord: Het biedt constante spanning, stroom en vermogensuitgang, wat de flexibiliteit voor verschillende toepassingen maximaliseert.

Vraag: Beschikt het over geheugenopslagmogelijkheden?

Antwoord: Ja, het apparaat kan tot 100 elektroforese-methoden opslaan, wat bijzonder handig kan zijn bij herhaalde experimenten.

Voordelen en nadelen

Voordelen: De Hoogstroom-universele voeding YR03395-2 zit boordevol functies die de gebruikerservaring verbeteren, zoals intelligente besturing, LCD-display, automatische foutdetectie en flexibele uitgangsopties. Ze is robuust en kan moeiteloos voldoen aan verschillende spanning- en stroombehoeften.

Nadelen: Gebruikers kunnen de geavanceerde functies bij eerste gebruik als enigszins complex ervaren, en het vereist zorgvuldige omgang vanwege de precisie-constructie.

Toepassing in het veld

De YR03395-2 is met name nuttig op gebieden waar nauwkeurige spanning- en stroomregeling vereist is, zoals in laboratoriumomgevingen voor elektroforese-toepassingen. De stapsgewijze en pauzekontrolfuncties maken het ideaal voor experimenten die nauwlettend toezicht en aanpassingen vereisen.

Aanbevelingen

Om het meeste uit uw Hoogstroom-universele voeding YR03395-2 te halen, kalibreert u deze regelmatig om nauwkeurigheid en prestaties te behouden. Gebruik de automatische detectiefuncties om overbelasting en mogelijke schade te voorkomen, en overweeg aanvullende veiligheidsmaatregelen te integreren bij gebruik in veeleisende omgevingen.

Kenmerken

  • Gegoten behuizing, aanraaktoetsen, dual-core microprocessor intelligente besturing
  • Eenvoudige bediening met digitale 0-9-knoppen
  • Gelijktijdige weergave van vooraf ingestelde en werkelijke uitgangswaarden
  • Mogelijkheid om 100 elektroforese-methoden op te slaan
  • Automatisch geheugen en stapsgewijze bedieningsfuncties
  • Pauzekontrol met realtime afstelling
  • Standaard-, timer-, V-hr- en stapsgewijze bedieningsfuncties
  • Intelligente aanwijzingsfuncties voor diverse omstandigheden
  • Automatische detectiefuncties voor systeembeveiliging

Technische specificaties

ModelYR03395
UitgangstypeConstante spanning,
Stroom of Vermogen
Toename1V, 1mA, 1W
Uitgangsbereik5--200V,
1--2000mA, 1--200W
Tijdbereik1min~99uur, 59min
V-hr-bereik1~99999V-hr/ Toename 1V-hr
WeergaveLCD-weergave met achtergrondverlichting
UitgangssstekkersVier sets uitgangsstekkers

Technische specificaties

AfmetingenL 38 × W 34 × H 23 cm
Gewicht4 kg
FabrikantKalstein

Video High-current Universele voeding YR03395-2

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van High-current Universele voeding YR03395-2 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van High-current Universele voeding YR03395-2 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor High-current Universele voeding YR03395-2?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van High-current Universele voeding YR03395-2 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van High-current Universele voeding YR03395-2?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor High-current Universele voeding YR03395-2?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.