Kalstein

YR05403 // YR05416

SKU:YR05403 · Door Kalstein

Categorie:High Capacity Series for Storege or transportation (Round Canisters)

YR05403 // YR05416

De YR05403 // YR05416 biedt een betrouwbare oplossing voor het veilig opslaan en transporteren van gevoelige biologische materialen. Met een sterke maar lichtge

De Hoge capaciteit-serie voor opslag of transport (ronde kanisters) YR05403 // YR05416 biedt een betrouwbare oplossing voor het veilig opslaan en transporteren van gevoelige biologische materialen. Met een sterke maar lichte aluminium constructie zorgen deze ronde kanisters voor opslag met hoge capaciteit met minimale verdampingsverliezen dankzij hun smalle halsontwerp en superieure thermische geleidbaarheid. De afsluitbare behuizing, gekoppeld aan genummerde indexlocaties, biedt verbeterde veiligheid en organisatie. Ideaal voor laboratoria en biologische opslagbehoeften, bieden deze kanisters extra functies zoals optionele rolbases en een beschermende jas.

Marktprijs

De marktprijs voor de Hoge capaciteit-serie ligt tussen de $900 en $1.500, afhankelijk van functies en specifieke modelcapaciteiten. Ondanks de prijsvariantie zijn deze apparaten concurrerend geprijsd gezien hun duurzaamheid en geavanceerde opslagmogelijkheden.

Veelgestelde vragen

Wat is de maximale capaciteit van de kanisters? De kanisters kunnen tot 8.460 rietjes (0,5 ml per kanister) bevatten in een dubbele laag.

Wordt de LN₂-dispenser meegeleverd? Nee, de LN₂-dispenser is apart beschikbaar.

Kan de basis worden gerold voor eenvoudig transport? Ja, een rolbasis is beschikbaar voor gemakkelijke verplaatsing van de kanisters.

Voordelen en nadelen

Tot de voordelen behoren hun hoge thermische efficiëntie en beperkte LN₂-verdamping, wat zorgt voor langere opslagperioden. De duurzame aluminium constructie draagt ook bij aan de levensduur van het product. Aan de andere kant kunnen sommige gebruikers de extra kosten voor optionele accessoires zoals de dispenser en de rolbasis als onhandig ervaren.

Toepassing in laboratoria

De Hoge Capaciteit-serie wordt veelvuldig gebruikt in laboratoria vanwege zijn efficiëntie bij het opslaan van biologische monsters, waaronder rietjes voor cryogene opslag. De extra beveiligingsfuncties en optionele mobiliteitsaccessoires maken het ideaal voor zowel stationaire opslag als transportbehoeften.

Aanbevelingen

Voor optimale prestaties controleert u regelmatig de toestand van het vacuüm en de sloten op de behuizingen. Het gebruik van de beschermende jas kan de levensduur van de kanisters verder verlengen. Overweeg om u te abonneren op Kalstein Plus voor automatische prijsupdates en om gemakkelijk een offerte aan te vragen.

Functies

  • Sterke en lichte aluminium constructie
  • Robuuste, afsluitbare behuizing voor uitstekende beveiliging
  • Genummerde indexlocaties voor gemakkelijke organisatie
  • Optionele rolbases voor gemakkelijk transport
  • Hoge thermische efficiëntie en lage verdamping
  • 5-jaar vacuümgarantie
  • Uitgebreide vasthoudingsduur voor cryogene opslag
  • Compatibel met LN₂-dispenser (apart verkrijgbaar)

Technische specificaties

ModelYR05403YR05404YR05405YR05406YR05407YR05408YR05409
Maximale capaciteitAantal kanisters6(0)
Aantal rietjes

(Enkele laag)

(0,5 ml per kanister)

22447922244
Aantal rietjes

(Enkele laag)

(0,25 ml per kanister)

502217885022
Aantal rietjes

(Dubbele laag)

(0,5 ml per kanister)

362412843624
Aantal rietjes

(Dubbele laag)

(0,25 ml per kanister)

846028328460
PrestatiesVolume LN2 (L)303535
Statische verdamping* (L/dag)0.210.120.22
Statische houdingsduur** (Dagen)147286159
DimensiesOpening Diameter (mm)805080
Hoogte (mm)709749753
Buitendiameter (mm)462462462
Kanister Buitendiameter (mm)633863
Buitenhoogte (mm)120 / 276
Leeg gewicht (kg)1314,214,5
Volledig gewicht (kg)3742,742,9
Verzendgewicht (kg)18,32020,7
Aanvullende kenmerkenBevat 6 kanisters (hoogte 276 mm), afsluitbare dop en beschermende jas; rolbasis is optioneelBevat 6 kanisters (hoogte 120 mm), afsluitbare dop en beschermende jas; rolbasis is optioneelBevat beschermende jas alleen; rolbasis is optioneelBevat 6 kanisters (hoogte 276 mm), afsluitbare dop en beschermende jas; rolbasis is optioneelBevat 6 kanisters (hoogte 120 mm), afsluitbare dop en beschermende jas; rolbasis is optioneelBevat beschermende jas alleen; rolbasis is optioneelBevat beschermende jas alleen; rolbasis is optioneel
ModelYR05410YR05411YR05412YR05413YR05414YR05415YR05416
Maximale capaciteitAantal kanisters6(0)
Aantal rietjes

(Enkele laag)

(0,5 ml per kanister)

224479222445124792
Aantal rietjes

(Enkele laag)

(0,25 ml per kanister)

502217885022116401788
Aantal rietjes

(Dubbele laag)

(0,5 ml per kanister)

36241284362490481284
Aantal rietjes

(Dubbele laag)

(0,25 ml per kanister)

846028328460207602832
PrestatiesVolume LN2 (L)35203035353550
Statische verdamping* (L/dag)0.220.20.30.410.24
Statische houdingsduur** (Dagen)15910115917911986213
DimensiesOpening Diameter (mm)80508012550
Hoogte (mm)753672705749753748810
Buitendiameter (mm)462394462462462462
Kanister Buitendiameter (mm)6338639738
Buitenhoogte (mm)120/276
Leeg gewicht (kg)14.59.512.914.214.514.617.2
Volledig gewicht (kg)42.927.937.142.84343.560.3
Verzendgewicht (kg)20.715.118.320.120.72224
Aanvullende kenmerkenBevat beschermende jas slechts, rolbasis is optioneelBevat beschermende jas alleenBevat beschermende jas slechts, rolbasis is optioneelBevat beschermende jasBevat beschermende jas uitsluitend, rolbasis is optioneelBevat beschermende jas alleenBevat beschermende jas uitsluitend, rolbasis is optioneel

Technische specificaties

FabrikantKalstein

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van YR05403 // YR05416 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van YR05403 // YR05416 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor YR05403 // YR05416?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van YR05403 // YR05416 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van YR05403 // YR05416?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor YR05403 // YR05416?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.