Elisa Microplate Reader YR06087

De Elisa Microplate Reader YR06087 is een modern laboratoriuminstrument ontworpen voor precisie en efficiëntie. Uitgerust met een groot 6" LCD touchscreen, zorg
De Elisa Microplate Reader YR06087 is een toonaangevend laboratoriuminstrument ontworpen voor precisie en efficiëntie. Voorzien van een groot 6 inch LCD-aanraakscherm, biedt deze lezer gemakkelijke navigatie en bediening. Het volledig automatische systeem en de verstelbare plaat-schudfunctie zorgen ervoor dat tests uitgevoerd op zijn 96-well platen zowel nauwkeurig als consequent zijn. Met een reeks golflengte-opties — 405, 450, 492 en 630 nm, plus vier extra optionele filters — biedt dit apparaat flexibiliteit voor diverse toepassingen. Compact en lichtgewicht, met afmetingen 460 × 330 × 200 mm en een gewicht van slechts 8 kg, is deze microtiterplaatlezer ideaal voor elke laboratoriumomgeving. Aangedreven door een spanningsbereik van 110 tot 220 V en een frequentie van 50/60 Hz, integreert het naadloos in diverse laboratoriumomgevingen. Voor laboratoria die betrouwbaarheid en betere prestaties zoeken, biedt deze lezer een onmisbare oplossing.
Marktprijs
De Elisa Microplate Reader YR06087 valt binnen een concurrerend prijssegment, doorgaans tussen 2300 USD en 3100 USD. Deze prijs weerspiegelt de geavanceerde functies en het hoge niveau van automatisering, wat uitstekende waarde biedt voor laboratoria die nauwkeurige testen met een hoge doorvoer vereisen.
Veelgestelde vragen
Wat voor soorten tests kunnen worden uitgevoerd op deze microtiterplaatlezer? De Elisa Microplate Reader YR06087 is veelzijdig en ondersteunt een scala aan ELISA-technieken, waaronder colorimetrische en absorptie-assays, dankzij de meerdere golflengte-opties.
Is er technische ondersteuning beschikbaar voor het apparaat? Ja, technische ondersteuning is beschikbaar via ons platform, zodat u altijd kunt rekenen op deskundige hulp wanneer dat nodig is.
Voordelen en nadelen
Voordelen: De belangrijkste voordelen van de Elisa Microplate Reader YR06087 zijn onder andere de gebruiksvriendelijke touchscreen-interface, volledige automatisering en flexibiliteit bij testen met meerdere optionele filters. Deze functies maken het een uitstekende keuze voor drukke laboratoria die efficiënte en betrouwbare apparatuur nodig hebben.
Nadelen: Een mogelijk nadeel is dat de geavanceerde functies een lichte leercurve vereisen voor wie niet vertrouwd is met touchscreen-technologie.
Toepassing in het veld
Deze microtiterplaatlezer wordt veel gebruikt in onderzoekslaboratoria en klinische omgevingen voor het uitvoeren van ELISA-tests, wat cruciaal is voor het kwantificeren van eiwitten, hormonen, antilichamen en andere analyten. De mogelijkheid om platen te schudden bij instelbare snelheden en tijden verhoogt de testprestaties, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is voor nauwkeurige gegevensverzameling.
Aanbevelingen
Om de bruikbaarheid en levensduur van uw Elisa Microplate Reader YR06087 te maximaliseren, zorg voor regelmatig onderhoud en kalibratiecontroles. Het benutten van de geavanceerde touchscreen-interface zal de operaties stroomlijnen en de tijd die aan handmatige aanpassingen wordt besteed, minimaliseren. Voor optimale prestaties, overweeg integratie met het Kalstein Plus-platform om automatische offertes aan te vragen en aankopen efficiënt te beheren.
Eigenschappen
- 6 inch LCD-aanraakscherm
- Capaciteit van 96-well-platen
- Verstelbare plaat-schudfunctie met snelheids- en tijdsregeling
- Golflengten: 405, 450, 492, 630 nm, met 4 optionele extra filters
- Volledig automatische werking
- Compact ontwerp met witte afwerking
Technische Specificaties
| Model | YR06087 |
| Kleur | Wit |
| Weergavetype | 6 inch LCD-aanraakscherm |
| Golflengten | 405, 450, 492, 630 nm, met 4 optionele extra filters |
| Spanning | 110 - 220 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Automatiseringsniveau | Volledig automatisch |
| Afmetingen | 460 × 330 × 200 |
| Gewicht | 8 kg |
| Voedingsspanning | 110 - 220 V 50-60Hz |
Technische specificaties
| Afmetingen | L 64 × W 43 × H 29 cm |
|---|---|
| Gewicht | 12.8 kg |
| Fabrikant | Kalstein |
Video Elisa Microplate Reader YR06087
Veelgestelde vragen
Hoe de prijzen van Elisa Microplate Reader YR06087 te weten komen?
Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Elisa Microplate Reader YR06087 te weten te komen.
Wat zijn de levertijden voor Elisa Microplate Reader YR06087?
De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.
Hoe een aankoop van Elisa Microplate Reader YR06087 doen?
U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.
Hoe werkt de garantie van Elisa Microplate Reader YR06087?
Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.
Kan ik online een offerte aanvragen voor Elisa Microplate Reader YR06087?
Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.



