ECG Monitor YR06920

De YR06920 Met een 7-inch hoge resolutie TFT scherm, zorgen deze monitoren voor een duidelijke en nauwkeurige visualisatie van cruciale informatie, zoals hartsl
Kenmerken en specificaties:
De YR06920 en YR06921 zijn ontworpen met een displayresolutie van 800×480 pixels en hebben instelbare sweepsnelheden (12,5/25/50 mm/sec). De ECG-aansluiting is flexibel, waardoor het gebruik van 3- of 5-afleidingskabels mogelijk is, en er zijn externe herbruikbare paddles beschikbaar voor zowel volwassen als pediatrische patiënten. Defibrillatie- en electrochirurgische bescherming, samen met ondersteuning tot 4000V AC/50Hz, zorgen voor veilig gebruik in veeleisende ziekenhuisomgevingen. Bovendien is het opladen snel: 80% in slechts 3 uur en 100% in 5 uur, met een capaciteit tot 10 uur continue bewaking of 60 volledige energietoedieningen.
Ontwerp en technologie (functionaliteit):
Deze monitoren zijn ontworpen om een intuïtieve en betrouwbare ervaring te bieden in kritieke situaties. Hun thermische afdruktechnologie met hoge resolutie maakt realtime gegevensregistratie en automatische registratie tijdens defibrillatieschokken mogelijk. Daarnaast helpen de voedingsweergave en de indicator voor laag batterijniveau bij het behouden van efficiënte bewaking. De YR06921 biedt extra functies zoals een snelle ECG-elektrode en de mogelijkheid om defibrillatie-inhoud gelijktijdig op het scherm weer te geven, waardoor het een meer uitgebreide optie is voor medische noodsituaties.
Veelgestelde vragen:
- Wat is het verschil tussen de YR06920 en de YR06921?De YR06921 heeft een ingebouwde gesproken spraakmelding en printer, terwijl de YR06920 deze niet heeft. Beide versies zijn uitstekend voor ECG-bewaking.
- Welk type voeding kan de monitor gebruiken?Het apparaat werkt op een dubbele AC-DC voeding, compatibel met spanningen van 100V tot 240V AC en optioneel 12V DC, waardoor het geschikt is voor gebruik in het ziekenhuis en mobiel gebruik.
- Hoe lang gaat de batterij mee?De 11,1Vdc 4000mAh lithiumbatterij levert tot 10 uur continue bewaking of 60 volledige energietoedieningen, ideaal voor lange diensten of kritieke situaties.
Voor- en nadelen:
Voordelen:
- Hoge resolutie en duidelijk scherm: Het 7-inch hoogrezolutie TFT-scherm zorgt voor een duidelijke weergave onder alle omstandigheden.
- Volledige bescherming: Het heeft een systeem voor defibrillatie- en electrochirurgische bescherming, wat het veilig maakt bij noodprocedures.
- Lange batterijduur: Tot 10 uur continue bewaking, ideaal voor lange werkdagen.
- Verbeterde functionaliteit (YR06921): Met spraakoptie en ingebouwde printer biedt de YR06921 meer gebruiksgemak voor professionals in noodsituaties.
Nadelen:
- Geen SpO2 op YR06920: In tegenstelling tot de YR06921 heeft de YR06920 geen bloedzuurstofmeting (SpO2) als optionele parameter.
- Afmetingen en gewicht: Hoewel het draagbaar is, met een gewicht van 7,5 kg, is het niet de lichtste monitor in zijn categorie.
Toepassing in het veld:
De YR06920 – YR06921 ECG-monitor wordt voornamelijk gebruikt in ziekenhuizen, klinieken en spoedeisende hulpafdelingen, waar continue bewaking van vitale functies essentieel is. In noodsituaties stellen de defibrillator- en monitorfuncties zorgverleners in staat om snel en effectief beslissingen te nemen. De mogelijkheid om afleidingen weer te geven en defibrillatiegegevens automatisch te registreren, maakt het een cruciaal hulpmiddel op intensivecare- en spoedeisende hulpafdelingen.
Aanbevelingen:
Om het gebruik en onderhoud van deze monitoren te maximaliseren, wordt periodieke kalibratie van het scherm en de printer aanbevolen om de nauwkeurigheid van metingen en registraties te waarborgen. Daarnaast, om een lange batterijlevensduur te garanderen, moet het apparaat na elk gebruik volledig worden opgeladen en dient elke drie maanden een volledige oplaadcyclus te worden uitgevoerd. Het is ook raadzaam om altijd reserve ECG-paddles en -kabels bij de hand te hebben om functionaliteit tijdens kritieke interventies te waarborgen.
Technische specificaties
| Model | YR06920 | YR06921 |
| Scherm | Hoge resolutie, kleur TFT | |
| Schermgrootte | 7 inch (17,7 cm) diagonaal | |
| Sweepsnelheid | 12,5/25/50 mm/sec | |
| Weergegeven informatie | Hartslag, afleiding, alarm Aan/Uit, afgeleverde energie | |
| Resolutie | 800×480 | |
| ECG-aansluiting | 3- of 5-afleidingskabel voor ECG, paddles | |
| Keuze van afleiding | Weergegeven op de monitor, paddles: I, II, III, AVR, AVL, AVF, V | |
| ECG-grootte | 2,5, 5, 10, 20, 30 mm/mV | |
| Hartslag | 20-350 BPM | |
| Bescherming | Ondersteuning tot 4000V AC/50Hz, bescherming tegen electrochirurgisch mes en defibrillatie | |
| Golfvorm | Bifasisch | |
| Type defibrillator | Extern synchronisch/asynchron handmatig | |
| Oplaadtijd | Minder dan 10 seconden bij 360 Joule | |
| Energieweergave | Geeft geselecteerde en afgeleverde energie aan | |
| Laadindicator | Spraak- en visuele signalen | |
| Energiekeuze | 0, 3, 5, 7, 10, 20, 30, 50, 100, 200, 300, 360 Joule | |
| Standaard paddles | Externe herbruikbare paddles voor volwassenen (geïntegreerde pediatrische paddles) | |
| Batterij | Li-ion batterij Li1104c 11.1Vdc 4000mAh X2 | |
| Batterijcapaciteit | Tot 10 uur ECG-bewaking of 60 volledige energietoedieningen | |
| Indicator laag batterijniveau | Knipperend pictogram voor laag batterijniveau en batterijindicator op het monitorpaneel | |
| Oplaadsnelheid | 80% in 3 uur, 100% in 5 uur | |
| Opnamepapier | 50 mm thermisch | |
| Afdrukmethode | Thermische printkop met hoge resolutie | |
| Afdrukmodus | Registratie bij overschrijding HR-limieten, automatische getimede registratie, realtime-registratie, registratie getriggerd door defibrillatieontlading | |
| Voeding | AC-DC voor dubbel gebruik: AC 100V~240V, 50/60Hz. Voertuigspanning (optioneel): DC 12V | |
| Hoofdeenheid | Draagbaar | |
| Afmetingen | L320 x B205 x H410 | |
| Gewicht | 7,5 kg | |
| Bloedzuurstof (SpO2) | Niet inbegrepen | Optioneel |
| Spraakfunctie | Niet beschikbaar | Geïntegreerde gesproken spraakfunctie |
| Geïntegreerde printer | Niet gespecificeerd (geen standaardprinter vermeld) | Standaard ingebouwde printer met defibrillatie-afdruktrigger |
| Snelle elektroden voor ECG | niet gespecificeerd | De klem-elektrode kan snel de ECG-golfvorm genereren. |
| Defibrillatie-inhoud op het scherm | niet gespecificeerd | De defibrillatie-inhoud kan gelijktijdig op het scherm worden bekeken |
| Standaard batterij | niet gespecificeerd | Li-ion batterij Li1104c 11.1Vdc 4000mAh X2 |
| Medische parameters (NIBP, Temp, SpO2) | Bevat NIBP, temperatuur en SpO2 met specifieke sondes | Het specificeert geen NIBP of temperatuur; het vermeldt optionele SpO2. |
| Scherm | Het vermogen om defibrillatie weer te geven is niet gespecificeerd. | Defibrillatie en andere parameters gelijktijdig op het scherm weergegeven |
Technische specificaties
| Fabrikant | Kalstein |
|---|
Beschikbare modellen
Veelgestelde vragen
Hoe de prijzen van ECG Monitor YR06920 te weten komen?
Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van ECG Monitor YR06920 te weten te komen.
Wat zijn de levertijden voor ECG Monitor YR06920?
De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.
Hoe een aankoop van ECG Monitor YR06920 doen?
U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.
Hoe werkt de garantie van ECG Monitor YR06920?
Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.
Kan ik online een offerte aanvragen voor ECG Monitor YR06920?
Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.



