Kalstein

Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542

SKU:YR05417 · Door Kalstein

Categorie:Dryshipper Series for Storege or transportation (Round Canisters)

Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542

De Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 / YR05422 is zorgvuldig ontworpen voor het veilig

De Biomedical Liquid Nitrogen Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 / YR05422 is zorgvuldig ontworpen voor veilig transport van monsters onder extreme cryogene omstandigheden. Deze innovatieve opslagoplossing ondersteunt opslag in dampfase bij temperaturen onder -190°C, waardoor het een ideale keuze is voor veilig luchttransport van monsters zonder het risico op lekkage van vloeibaar stikstof (LN₂).

Marktprijs

De marktprijs voor de Biomedical Liquid Nitrogen Storage Solutions Dryshipper Series bedraagt doorgaans tussen $500 en $2.500, afhankelijk van capaciteit, functies en specifieke klantvereisten. Voor nauwkeurige prijsstelling en maatwerkopties vraag een offerte aan via het Kalstein Plus-platform.

Veelgestelde vragen

  • Wat is de capaciteit van de opslagoplossing?

    De capaciteit varieert per model. Raadpleeg de onderstaande specificatietabel voor gedetailleerde informatie.

  • Kan het worden gebruikt voor luchttransport?

    Ja, het is ontworpen om LN₂-lekkages te voorkomen, waardoor het geschikt is voor luchttransport.

Voordelen en nadelen

Een van de belangrijkste voordelen van dit product is de duurzame aluminium constructie, die duurzaamheid en bescherming van monsters waarborgt. Het beschikt ook over een gespecialiseerd cryogeen absorptiemateriaal dat het risico op LN₂-lekkages elimineert. Het gewicht van het apparaat bij volledig geladen toestand kan echter tijdens transport een aandachtspunt zijn.

Toepassing in het veld

De Dryshipper-serie is van grote waarde in medische en onderzoeksvelden waar het transport van biologische monsters cruciaal is. Het zorgt ervoor dat monsters tijdens het transport op constante cryogene temperaturen blijven, waardoor de integriteit behouden blijft en onderzoekers gemoedsrust hebben.

Aanbevelingen

Voor optimaal gebruik wordt aanbevolen regelmatig het vacuüm en de afdichtingen te controleren om ervoor te zorgen dat het toestel in topconditie blijft, en de richtlijnen van de fabrikant voor het hanteren en bijvullen van LN₂ te volgen. Voor een persoonlijke aanbeveling, raadpleeg onze specialisten bij Kalstein Plus.

Belangrijkste kenmerken

  • Opslagopties voor stro en cryovialen
  • Robuuste en duurzame aluminium constructie
  • Ontworpen om LN₂-lekkage te voorkomen
  • Cryogene opslag in dampfase
  • Snellere LN₂-bijvultijden
  • Vergrendelbare deksels
  • Vacuumgarantie van 3 jaar

Technische specificaties

ModelYR05417YR05418YR05419YR05420YR05421YR05422
Maximale opslagcapaciteitAantal canisters1
Aantal stroken (0,5 ml / EA)132374854—
Aantal cryovials van 2,0 ml—100300500
Aantal dozen in (2 ml per houder)—435
PrestatiesVolume LN₂ (L)36101525
Opneembaar Volume LN₂ (L)1.32.93.469
Statische verdamping* (L/dag)0.160.20.431.50.89
Haltezeit van de vloeistoffase** (Dagen)2037231029
Haltezeit van de vloeistoffase**(Dag)8148410
AfmetingenOpeningsdiameter (mm)5080125216216
Hoogte (mm)435487625540716
Uitwendige diameter (mm)223300300394394
Buitendiameter van de canister (mm)386397—
Buitenhoogte (mm)120120120—
Leeggewicht (kg)3.24.96.78.515
Volgewicht (kg)4.77.5112530
Verzendgewicht (kg)5.57.79.715.220.5
Aanvullende kenmerkenBevat 1 canister (hoogte 120 mm), afsluitbare dop en beschermende jasBevat 1 canister (hoogte 120 mm), afsluitbare dop en beschermende jasBevat 1 rek (4 lagen), cryoboxen 5x5, afsluitbare dop en beschermende jasBevat afsluitbare dop en beschermende jas, geen rekBevat 1 rek (3 lagen), cryoboxen 9x9 en afsluitbare dop, geen beschermende jasBevat 1 rek (5 lagen), cryoboxen 9x9 en afsluitbare dop, geen beschermende jas

Technische specificaties

FabrikantKalstein

Video Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542

Veelgestelde vragen

Hoe de prijzen van Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542 te weten komen?

Stuur ons een e-mail via het contactformulier AQUI om de prijs van Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542 te weten te komen.

Wat zijn de levertijden voor Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542?

De levertijd hangt af van voorraad en verzendwijze (lucht of zee). Op voorraad: lucht 15-30 dagen, zee 45-60 dagen. Niet op voorraad: lucht 30-60 dagen, zee 60-90 dagen.

Hoe een aankoop van Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542 doen?

U kunt bestellen via e-mail ([email protected]), telefoon (+33 (0) 1 70 39 26 50) of via de officiële Kalstein-website van uw land.

Hoe werkt de garantie van Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542?

Alle Kalstein-apparatuur heeft 1 jaar garantie op fabricagefouten. Schade door onjuiste installatie of gebruik valt niet onder de garantie. Zie onze «algemene voorwaarden» AQUI.

Kan ik online een offerte aanvragen voor Biomedical Liquid Stikstof Storage Solutions Dryshipper Series for Transportation (Round Canisters) YR05417 // YR0542?

Ja, u kunt rechtstreeks op onze officiële website een offerte aanvragen. Klik AQUI.